banner isbank

Özdilek Holding AVM Satranç Turnuvası

logo ozdilek 1983 yılından beri sektöründe lider bir marka yolunda emin adımlarla ilerleyen Özdilek Holding AVM, 12 ilde bulunan ÖZDİLEK AVM Merkezlerinde, toplam 16 lokasyonda, 17-18 Kasım tariherinde ve eş zamanlı olarak Satranç Dünyasına kapılarını açıyor. 

Bursa’da 5 Lokasyonun (Özdilek MERKEZ-Özdilek PARK-Özdilek GEÇİT-ÖzdileK İNEGÖL-Özdilek GEMLİK) yanı sıra Afyon, Antalya, Bolu, Düzce, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa(Turgutlu), Uşak, Yalova İllerimizde Özdilek AVM Merkezlerinde gerçekleştirilecek Seçme Yarışmaları 6 Tur üzerinden oynanacak olup, düşünme süresi 35’+30’’ eklemeli tempo olup turnuva sonuçları UKD bilgi sistemine dahil edilecektir. 16 lokasyonun birinci seçilen sporcuları, 24-25 Kasım 2018 tarihleri arasında Bursa ilimizde final karşılaşmalarına katılım hakkı kazanacaktır. 
Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2018-2019 yılı vizesi yapılmış, 2003-2012 yılları arasında doğan, 2199 ve altında ELO puanına sahip sporcular (UKD dahil) katılabileceklerdir. Turnuvada sporcular Açık Kategori olmak üzere tek kategoride yarışacaklardır. Kontenjan maximum ratingi en yüksek 64 sporcu ile sınırlıdır. Son başvuru tarihi 15 Kasım 2018 olarak belirlenmiştir. Tüm katılımcılara başarılar dileriz.
pdfTURNUVA YÖNERGESİ 
Seçme Yarışmalarında;
1. Yarışmada 1. Olan sporcu Finale katılmaya hak kazanır (Katılmayacak ise, bu hak 2.ye yada sırası ile 3.ye devir olur),

FİNAL YARIŞMASINDA:
1. Katılan sporculadan il dışından gelenlerin,  Bursa'da Konaklama ve Yol giderleri (Sporcu +1 Veli) Özdilek tarafından        
    karşılanacaktır. 
2. Finalde ilk 3 sporcuya  Kupa+Madalya ve TABLET  verilecektir.

Yeni1 
Turnuva eşlendirme ve sonuç bilgileri haberin devamında yer almaktadır...

AFYONKARAHİSAR ÖZDİLEK AVM SATRANÇ TURNUVASI
17-18 KASIM 2018

EŞLENDİRME SONUÇ SIRALAMA
TUR 1  logo ozdilek  logo ozdilek  logo ozdilek     
TUR 2 logo ozdilek  logo ozdilek 
TUR 3  logo ozdilek  logo ozdilek
TUR 4 logo ozdilek   logo ozdilek
TUR 5  logo ozdilek  logo ozdilek
TUR 6  logo ozdilek  logo ozdilek