banner isbank

Cumhuriyet Satranç Turnuvası (20-21 Ekim 2018)

29-EKM-1 Cumhuriyetimizin kurulduğu 29 Ekim 1923 yılından günümüze... Her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkuyla yapılacak kutlamalar. Cumhuriyet Satranç Turnuvası ilimizde 20 - 21 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlecektir.

6 Tur İsviçre Sistemi, 35 dk+30 sn eklemeli tempo ile yapılacak karşılaşmalar Afyonkarahisar Spor Kompleksinde düzenlenecektir. 

Minikler, Küçükler ve Genel (Açık) kategoride yapılacak karşılaşmalar için turnuva kayıt açılmış olup, Turnuva Yönergesi incelendikten sonra turnuva kayıt işleminin gerçekleştirilmesi rica olunur.
Turnuva son kayıt tarihi: 19 Ekim 2018 saat: 17.00 olarak belirlenmiştir.

pdfTURNUVA YÖNERGESİ   TURNUVA FOTOĞRAFLARI

Tüm sporcu, veli ve antrenörlerimize başarılar dileriz.

Yeni12018 - 2019 Lisans Dönemi Hakkında Önemli Duyuru

Türkiye Satranç Federasyonu sporcu lisansı ve vize işlemleri federasyonumuzun web sayfası üzerinden online olarak yapılmaktadır.

Spor Genel Müdürlüğünün talebi doğrultusunda tüm federasyonların sporcu lisans ve vize işlemlerinin 01 Ekim 2018 tarihi itibari ile Spor Bilgi Sistemi ile uyumlu ve entegre olması istenmektedir.

Bu kapsamda 01 Ekim 2018 tarihi itibariyle sporcuların lisans ve vize başvurularını yaparken, sağlık raporu ve 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesinin sistem üzerinden JPEG ortamında eklenmesi ve asıllarının federasyona gönderilmesi suretiyle başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvuru ekranı üzerinde yapılacak yönlendirmeler doğrultusunda JPEG ortamında yüklenecek olan belgelerin doğruluğu konusundaki tüm hukuki sorumluluk başvuru yapan kişiye ait olacaktır.

Önemli Not: 
- Sağlık raporu ve Veli İzin Belgesi imaj dosyaları JPG/JPEG/PNG uzantılı olmalıdır 
- İmaj dosyalarının genişliği en fazla 3500px, yüksekliği 4500px, büyüklüğü ise en fazla 1 MB olmalıdır 
- Belgelerin üzerindeki yazılar ve ıslak imzalar açık, okunabilir ve belirgin olmalıdır 

Yukarıdaki şartları sağlamayan başvurular kabul edilmeyecektir

Örnek Veli İzin Belgesini İndirmek için tıklayınız: TSF_Veli_Izin_Belgesi.doc