banner isbank

"Sokakta Satranç Var" Başlıyor

Sokakta satran_var Satranç kültürünü tüm yurda yaymayı, tanıtmayı, sevdirmeyi ve Türkiye'nin her il ve ilçesini satranç parkları ile buluşturmayı hedefleyen 'Sokakta Satranç Var' projesi yine tüm ülkede büyük bir satranç coşkusu ile hayata geçecek. Türkiye'yi 7'den 77'ye sokaklarda, meydanlarda, sahillerde, parklarda satranç ile bir araya getirecek ve geniş kitlelerle buluşacak proje festival havasında gerçekleştirilecek.

TSF'nin önderliğinde ve tüm yurda yayılan il ve ilçe temsilciliklerinin organizasyonları ile gerçekleştirilecek projede, tüm yurttaşlar satranç oynayacaklar.

Sokakta Satranç Var projesi çerçevesinde çekilen fotoğraflar, projenin başladığı ilk günden itibaren TSF web sitesinde il il yayınlanacaktır.

Tüm satranç severleri, çektikleri fotoğrafları il/ilçe belirterek #sokaktasatrançvar etiketi ile facebook, twitter ve instagram hesaplarından paylaşmaya ve bu coşkuya ortak olmaya davet ediyoruz. 


"Sokakta Satranç Var" İl etkinliğimiz, 15 Eylül 2018 Cumartesi günü saat: 13.00'da Blue Garden Kır Bahçesinde tüm satranç severlerimizin katılımıyla gerçekleştirilecektir. 

 
Ana etkinlik tarihinden önce il merkezi ve ilçelerimizde bulunan satranç severlerimizin yapacağı etkinlikleri gösteren, yüksek çözünürlükteki fotoğrafları, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri durumunda il sitesinde ve tsf sitesinde yayınlanması mümkün olacaktır.


Sokakta satran_var